بهترین ابزار برای اتصال تمام اعضای تیم برای رسیدن به هدف بزرگ

با داشتن تنها ابزار کالو می توانید تمام ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت تیم را یکجا داشته باشید و تمام اعضای تیم خود را به یکدیگر متصل کنید

ابزار کالو با هدف برطرف کردن تمام نیازهای نرم افزاری مدیران کسب و کار طراحی شده است و با متصل بودن همزمان تمام ابزارهای کالو امکان کار تیمی با کیفیت را فراهم آورده است. کالو در کنار سادگی در استفاده، ابزاری جامع و کامل است و می تواند باعث رشد چشمگیر در کسب و کار شود

اینگونه کالو بوجود آمد

ابزاری چند منظوره برای رشد یک کسب و کار و اتصال تمام اعضای تیم به یکدیگر و حذف کاغذ بازی در تمام بخش های یک کسب و کار

چگونه اعضای تیم به یکدیگر متصل می شوند

تمام اعضای تیم با سطح دسترسی مختص به خود وارد کالو می شوند و از زمان ثبت فاکتور تا ترخیص کالا، تمام اعضا در زمان مشخص توسط کالو مطلع می شوند و مراحل کار را به فرد بعدی منتقل می کنند.

با تمرکز بالا کار کنید

شما در سفر یا در حال رانندگی نیز به راحتی می توانید مجموعه خود را به صورت لحظه ای رسد کنید و بدانید چه اتفاقی در حال حاضر در کسب و کارتان در حال رخ دادن است.

کالو به شما کمک می کند با یک نگاه وضعیت تمام بخش های کسب و کارتان را بررسی کنید و در هر زمان و مکانی بتوانید به راحتی تیم خود را مدیریت و کارها را به جلو ببرید. ابزارهایی مثل داشبورد کالو و کانال های مختلف کالو به شما کمک می کند در طول فعالیت کاری خود تمام بخش ها را به خوبی مدیریت و مشکلات کار را به راحتی برطرف کنید.