• 1399/2/23

افزایش درآمد با راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان

در این مقاله در مورد اینکه چگونه نرم افزار باشگاه مشتریان می تواند به باعث افزایش درآمد شما شود صحبت کنیم.

نرم افزارهای باشگاه مشتریان روز به روز در حال فراگیر شدن هستند، و روزی خواهد رسید که هر کسب وکار یک نرم افزار باشگاه مشتریان نیز در اختیار دارد. و کیف پولی ما به زودی حاوی کارت های مختلف باشگاه مشتریان می شود و حتی دسته کلیدهای ما کارت باشگاه مشتریان به آنها وصل می شود.

94 درصد مردم کانادا حداقل عضو یک باشگاه مشتریان هستند

اگر همه ما عضو برنامه وفاداری باشیم، این نشان می دهد که این سیستم ها برای افزایش درآمد کسب و کار ما مفید هستند، درست می گم؟ به این معنی که، کسب وکارها به مشتریان وفادار خود پیشنهادهای ویژه ای می دهند تا آنها را برای کسب و کار خود حفظ کنند.

در مورد افزایش درآمد با راه اندازی باشگاه مشتریان، بگذارید یک موضوع را در نظر بگیریم. شرکت ها وارد کسب و کار می شوند تا پول بدست آورند. و شرکت ها با راه اندازی باشگاه مشتریان به عنوان ابزاری برای خلق پول استفاده می کنند، ولی در آخر هدف از نرم افزارهای باشگاه مشتریان سود رساندن به کسب و کارها است. برای اینکه بتوانید از راه اندازی باشگاه مشتریان به خوبی بهره ببرید باید برنامه های وفاداری مشتری را بخوبی درک کنیم و بدانیم چگونه روانشناسی مشتریان درست عمل می کند. 

نرم افزار های باشگاه مشتریان از یک سیستم پاداش دهی و تشویقی استفاده می کنند تا بتوانیم از طریق آن امتیاز جمع کنیم، تخفیف بگیریم و یا پولی در کارت ما ذخیره شود. چه کسی از تخفیف و امتیاز بد اش می آید؟! کسب و کارها باید دانند در کنار اینکه ما دوست داریم پاداش بگیریم این امکان می تواند باعث شود که ما بطور مرتب به یک کسب و کار مراجعه کنیم و با آن کسب و کار تقابل بهتری داشته باشیم. این پاداش ها ما را به سمت محصول خاصی می برد و باعث تقابل بهتر ما با یک برند می شود. از دیدگاه اقتصاد و کسب و کار، ما هیچ وقت شاید نتوانیم بهترین قیمت را دریافت کنیم.

برای درک بهتر این موضوع نمونه هایی از نرم افزارهای باشگاه مشتریان را برای شما لیست کرده ایم که بتواند در درک درست شما در مورد راه اندازی باشگاه مشتریان کمک کند.

خطوط هوایی

یکی از معمول ترین انواع نرم افزارهای باشگاه مشتریان در دنیا، خطوط هوایی هستند که به شما اجازه می دهند به ازا پروازی که انجام می دهید از نرم افزار باشگاه مشتریان این کسب و کارها امتیاز دریافت کنید. راه های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید امتیاز بدست آورید  و یا امتیاز را خرج کنید، اما من در این پست بر روی سناریو و شیوه تشویقی تمرکز می کنیم.

چگونه می توانید از نرم افزار باشگاه مشتریان سود ببرید

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل از نرم افزار باشگاه مشتریان سود ببرید، شما کافی است از خطوط هوایی که این امکان را فراهم می کنند پروازهایی را انجام دهید و این انتخاب می تواند از بین خطوطی باشد که ارزانتر و به صرفه تر هستند به این طریق می توانید کمترین هزینه را انجام دهید و در کنار آن امتیاز دریافت کنید. بسیاری از مردم در آمریکا و کانادا خطوط هوایی را انتخاب می کنند که ارزانترین خدمات را ارائه می کنند.

چگونه خطوط هوایی از نرم افزار باشگاه مشتریان سود می برند

اگر شرکت هواپیمایی ارزانترین نباشد و شما پرواز خود را از طریق آنها انجام دهید بخاطر اینکه از آنها پاداش دریافت کنید شما درآمد خوبی بدست می آورید. و در نهایت این خطوط هوایی مشتری که می خواهند را بدست می آورند. و امتیازی که مشتریان بخاطر پرواز خود بدست می آورند را نمی توان جز هزینه های اضافه به حساب آورد.

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان در داروخانه ها

مشتریان می توانند از سطح بندی های مختلفی برای دریافت امتیاز استفاده کنند. هر چه قدر بیشتر پول خرج کنید، امتیاز بیشتری بدست می آورید.

راه اندازی باشگاه مشتریان در مراکز درمانی

چگونه می توانید از راه اندازی باشگاه مشتریان سود ببرید

چیزی که در نرم افزار باشگاه مشتریان برای مشتریان کسب و کارها جالب توجه است این است که آنها همه جا هستند و انواع مختلفی از محصولات وجود دارد که می توانند انتخاب کنند. اگر از آنها بطور مرتب خرید می کنید این موضوع می تواند با کیفیت بهتری انجام شود، و شما می توانید از تعداد زیادی از فروشگاه ها سود ببرید. زمانی که امتیاز جمع می کنید، زمانی این امتیاز را خرج کنید که به بالاترین مرحله هر سطح رسیدید.

چگونه یک داروخانه از راه اندازی باشگاه مشتریان سود می برد

اگر مشتریان از بین انتخاب های مختلفی که دارند از شما به دلیل اینکه شما نرم افزار باشگاه مشتریان دارید خرید کنند، داروخانه می تواند مشتریانی داشته باشد که قبل از آن نمی توانست داشته باشد. بعضی از داروخانه ها با ارائه نرم افزار باشگاه مشتریان می توانند ارزانترین قیمت را ارائه کنند. در هنگام حساب کردن، مسئول باجه از شما می پرسد که آیا می خواهید که امتیاز خود را تبدیل کنید و آن را خرج کنید. بسیاری از مشتریان سریع خواهند گفت “حتما” و این کار می تواند باعث شود که میزان فروش شما افزایش یابد.

راه اندازی باشگاه مشتریان در فروشگاه های زنجیره ای

نرم افزار باشگاه مشتریان در فروشگاه های زنجیره ای به حجم زیادی از مشتریان تخفیف های ویژه ای ارائه می کنند و حجم بیشتری از مشتریان را پشتیبانی می کنند.

چگونه مشتریان می توانند از راه اندازی باشگاه مشتریان سود ببرند

اگر شما می خواهید تا خرید مرتب داشته باشید، فروشگاه های زنجیره ای می توانند انتخاب مناسبی باشند تا بتوانید از پیشنهادات ویژه ای که به شما می دهند استفاده کنید و به دلیل گسترده بودن مراکز این کسب و کار می توانید در نقاط مختلف شهر خود از خدمات این شرکت ها استفاده کنید. زمانی که شما یک یا دو قلم کالا را خرید می کنید قیمت مناسب است. ولی زمانی که حجم خرید شما افزایش می یابد این تخفیف ها می توانند بسیار افزایش پیدا کنند.

چگونه فروشگاه زنجیره ای از راه اندازی باشگاه مشتریان سود می برد

شیوه های تشویقی در فروشگاه های زنجیره ای متنوع است و روی محصولات مختلفی این آفرها ارائه می شود. بنابراین هرچه بیشتر خرید کنید بیشتر آفر می گیرید. با مراجعه به این نوع کسب و کارها با آفرها و حراجی های مختلفی روبرو می شوید. برای اینکه بتوانید پول مناسبی را ذخیره کنید، هرچه بیشتر خرید کنید بیشتر آفر می گیرید. حتی زمانی که خرید الکترونیک انجام می دهید قیمت معنا بهتری برای شما پیدا می کند.

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو می تواند با ارائه نرم افزار باشگاه مشتریانی ساده و قابل فهم و در کنار آن کاربردی و موثر به کسب و کارهای مختلف کمک کند تا  از طریق افزایش رضایت مشتری و روش های مختلف حفظ مشتری فروش خود را افزایش دهند و در نهایت مشتریان وفادار بیشتری را بوجود آورند. کالو مدتها در زمینه نرم افزار باشگاه مشتریان فعالیت داشته است و توانسته است با ارائه ابزاری قدرتمند و ساخته شده توسط تیم نرم افزاری کالو ابزاری را طراحی کند که واقعا در کسبو کارها موثر واقع شود و باعث افزایش درآمد کسب و کارها و رضایتمندی مشتریان کسب و کارها شود.

در هر کسب و کار ارزشمندترین مشتریان، مشتریان وفادار آن کسب و کار است که 80 درصد درآمد یک کسب و کار همیشه از 20 درصد مشتریان آن کسب و کار بوجود می آید که با افزایش این درصد رقم درآمد به صورت پلکانی افزایش می یابد.

برای شروع به کار با کالو…