• 1399/2/22

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان جواهرفروشی

آیا برنامه وفاداری می تواند به جواهرفروشی ها برای بازگشت مجدد مشتریان شان کمک کند؟

شاید قصد نداشته باشید تمام بودجه بازاریابی خود را در زمینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان جواهرفروشی خود هزینه کنید.

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان جواهرفروشی کالو می تواند بهترین انتخاب در این زمینه باشد. با کالو یک برتری رقابتی ویژه در مقابل رقبای خود پیدا کنید و توسط برنامه وفاداری کالو در کنار افزایش خرید و حضور مشتریان خود می توانید توسط شبکه کالو جذب مشتری نیز انجام دهید و مشتریان گروه هدف خود را به کسب و کار خود دعوت کنید. ( با دادن یک پیشنهاد ویژه و یا یک آفر). ترافیک خود را افزایش دهید، درآمد خود را افزایش دهید، و با دادن هدایا و آفرها تبلیغ دهان به دهان بوجود آورید. در کنار اینها، رفتار خرید مشتریان خود را رسد کنید و مشتریان وفادار خود را پیدا کنید، و اینکونه چگونه مراجعه می کنند، و چه چیزی باعث خرید بیشتر آنها می شود.

چگونه می توانید توسط سیستم باشگاه مشتریان جواهرفروشی به کسب و کار خود کمک کنید؟

  • به مشتریان خود بر اساس خرید محصول خاص پاداش دهید
  • پیشنهاد ویژه به آنها بخاطر معرفی دوستان شان به جواهرفروشی شما
  • پیشنهاداتی بدهید برای خرید محصولات هم خانواده. مثلا گردبند بخرید و این گوشواره را از ما هدیه بگیرید
  • بصورت خودکار یک ایمیل شخصی سازی شده ارسال کنید برای تشکر از آنها برای فعالیت های مختلف مثل خرید یا روز تولد و یا ازدواج
  • با مشتریان خود در ارتباط باشید و با آفرهای ویژه از آنها تشکر کنید البته امکانات به همین ها ختم نمی شود… به ما بگویید چگونه می خواهید برنامه وفاداری خود را راه اندازی کنیم و ما در این زمینه شما را یاری خواهیم کرد. نرم افزار باشگاه مشتریان کالو را بر اساس سایز کسب و کار خود خریداری کنید. 

تمام آنچه که برای راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان موفق نیاز داریم