• 1399/2/22

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان هتل ها

کسب و کارهای مختلفی در زمینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان وجود دارد و راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان هتل ها به سرعت ارزش خود را پیدا کرده است—بعلاوه اینکه هتل ها می توانند بخوبی از این سیستم های باشگاه مشتریان بازخورد بگیرند. در اینجا توضیح می دهیم که چگونه از نرم افزار باشگاه مشتریان در هتل ها بتوانید بازخورد مناسب را بگیرید.

سوال: من فقط به صورت ماموریت سفر می کنم. آیا نرم افزار باشگاه مشتریان برای من هم جواب می دهد؟

پاسخ: به مانند سیستم باشگاه مشتریان برای خطوط هوایی، راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان هتل ها می تواند حتی به مشتریان با مراجعه غیر مرتب نیز بازخورد دهد. حداقل این است که شما می توانید عضو یک برنامه وفاداری شوید و امتیاز بدست آورید. ( این امتیازها تاریخ مصرف ندارد، شما ممکن است امتیاز خود را در مراکزی که زیر مجموعه هتل مورد نظر شما هستند مثل کافه ها و رستوران ها در این مراکز از امتیاز خود استفاده کنید.)

با راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان هتل ها می توانند امکان استفاده از اتاق رایگان یا با تخفیف ویژه را در اختیار شما قرار دهند و یا اکانت شما را بعد از یکسال بروز رسانی کنند، و به مشتریان اجازه می دهند که امتیازهای خود را به کارت هدیه تبدیل کنند و در کنسرت ها و ایونت ها و یا در پروازهای خود از آن استفاده کنند. این مزایا به ما می گوید، که نرم افزار باشگاه مشتریان می تواند مزایای زیادی را برای یک کسب وکار در اختیار مشتریان آنها قرار دهد.

در بعضی هتل ها این امکان برای مشتریان وجود دارد که هر زمان که خواستند مراجعه کنند و یا برای تصویه حساب اقدام کنند، یا از خدمات ویژه برای مشتریان عضو برنامه های وفاداری استفاده کنند، و امتیاز دو برابر به ازا پرداخت های خود دریافت کنند. و این بدان معنی نیست که هرکسی نمی تواند از این مزایا استفاده کند. اگر بدنبال فرش قرمز هستید، قوانینی وجود دارد که باید برای استفاده از این امکانات از کارت خود زیاد استفاده کنید.

همیشه وضعیت خود را جویا شوید

بهترین راه برای افزایش حداکثری امتیاز این است همیشه وضعیت خود را جویا شوید.

بهتر است به برنامه وفاداری مراجعه کنید که دریافت امتیاز در آن راحت باشد و تعداد هتل ها و مراکز زیادی را تحت پوشش خود داشته باشد تا حق انتخاب مناسب را دارا باشید. بعضی برنامه های وفاداری شما را با گذراندن 5 شب در یک هتل به مشتریان ویژه خود تبدیل می کنند و می توانید از خدمات ویژه برخوردار شوید.

کارت مناسب را همیشه به همراه داشته باشید

اگر شیوه امتیازدهی بر اساس شب اقامت در هتل برای شما جواب نمی دهد می توانید از شیوه هایی که براساس رقم ریالی کار می کنند استفاده کنید. برنامه هایی وجود دارند که با اقامت یک شب در اتاق ویژه هتل شما را تبدیل به مشتریان طلایی هتل می کند، و بعد از آن می توانید از اتاق رایگان استفاده کنید. این پیشنهاد را بعضی از برنامه ها در کارت نقره ای خود ارائه می کنند.

در حالت دیگر ممکن است هتل بر اساس میزان هزینه ای که در هتل می کنید کارت شما را شارژ نمایند تا بتوانید از خدمات هتل با شارژی که در کارت شما انجام شده است انجام دهید.

کوچک فکر کنید

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو برای هتل شما پیشنهاد می کند که

اگر بدنبال راه اندزی نرم افزار باشگاه مشتریان هتل ها و ایرلاین ها هستید، به دنبال نرم افزار های باشگاه مشتریانی با سایز کوچک باشید. برای رقابت با هتل های بزرگ، آنها معمولا خدمات بهتری ارئه می کنند. چه چیزی از دست می دهید اگر هتل های بسیار زیادی را در سراسر دنیا برای انتخاب نداشته باشید، شما مزایایی را بدست می آورید، مثل اینترنت رایگان در اکثر هتل ها با عضویت در برنامه وفاداری، پیشنهادات ویژه تری از کسب و کارهای بزرگ، و هتل ها و متل های ارزان قیمت تر نیز در لیست نرم افزار باشگاه مشتریان های کوچک تر وجود دارد. تخفیف هایی در شستن لباس ها یا برق انداختن کفش ها نیز شامل این موضوع می شود.

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو به چه کسب و کاری می تواند کمک کند؟

برندها را بی خیال شوید

یک هشدار مهم: برنامه وفاداری هتل هایی که برند هستند، شیوه های امتیازدهی محدودتری دارند و روش بدست آوردن امتیاز در این نوع مراکز مشکل تر است. مراکز کوچک به مشتریان خود شیوه های بدست آوردن شب های رایگان بیشتر، کوپن ها، و تخفیف های مختلفی را در خرید های خود در نظر دارند.