• 1399/2/24

طراحی سایت باشگاه مشتریان: نمونه موردی وب سایت بامیکا کلاب

نرم افزارهای باشگاه مشتریان در کسب و کارهای مختلف روز به روز محبوبیت بیشتری را پیدا می کنند و اهمیت راه اندازی باشگاه مشتریان برای بیزنس های مختلف و بخصوص خرده فروشی ها اهمیت بالاتری را پیدا می کنند. و کسب و کارها به طور گسترده تر و حرفه ای تر به فکر راه اندازی باشگاه مشتریان. در کنار آن طراحی سایت باشگاه مشتریان به طور اختصاصی برای جذب حداکثری برای کسب و کار خود هستند و این موضوع باعث شده است شرکت های ارائه کننده نرم افزارهای باشگاه مشتریان در طراحی باشگاه مشتریان و طراحی سایت باشگاه مشتریان به طور اختصاصی کیفیت بالاتری را ارائه کنند. 

بر طبق تحقیق انجام شده

84 درصد از مشتریان در آمریکا کسب و کار یا فروشگاهی را انتخاب می کنند که نرم افزار باشگاه مشتریان دارند و 59 درصد گزارش شده است که در حال حاضر از مرکز مشابهی خرید می کنند.

 و در دنیا طراحی سایت باشگاه مشتریان توانسته است کیفیت بالاتری برای مشتریان فراهم کنند و اطلاع رسانی ها را ساده تر کند و جذب مشتریان را حداکثر نماید و سایت باشگاه مشتریان باعث شده است که ارتباط با مشتریان به راحت ترین شکل ممکن انجام شود. شاید داشتن اپلیکیشن اختصاصی بتواند گزینه خوبی باشد ولی مشتریان تا دلایل قانع کننده ای برای نصب و دانلود اپلیکیشن باشگاه مشتریان پیدا نکنند و این دلیل آنقدر قانع کننده نباشد که از آن استفاده کنند باعث نمی شود که اپلیکیشن باشگاه مشتریان را دانلود، نصب و استفاده کنند و آن را به انبوه اپلیکیشن های موجود در تلفن همراه خود اضافه کنند.

شاید خود شما تعداد زیادی اپلیکیشن در تلفن همراه خود داشته باشید که مدتهاست در تلفن همراه خود دارید که هیچ وقت به آنها سر نمی زنید و همیشه فکر می کنید شاید یک روز به آنها نیاز پیدا کنید و این اتفاق هنوز نیافتاده است.

ولی در کنار این یک سایت باشگاه مشتریان که مناسب کسب و کار شما طراحی شده است و مشتری شما هر زمان که نیاز به اطلاع پیدا کردن در مورد کسب و کار شما داشت به آن سری بزند و یک وب سایت مناسب برند و اهداف کسب و کار شما طراحی شده است می تواند اتفاق فوق العاده ای باشد که در کنار طراحی سایت باشگاه مشتریان پرتال مشتریان و ثبت نام مشتریان از طریق آن انجام شود و مشتریان بتوانند اطلاعات مختلفی را از طریق این وب سایت بدست آورند می تواند اتفاق فوق العاده ای باشد. 

خوب بیایید بعنوان نمونه از سایت های طراحی شده در زمینه باشگاه مشتریان توسط کالو یک سایت باشگاه مشتریان را بررسی کنیم و ببینیم این وب سایت ها چه امکاناتی  می توانند داشته باشند و چگونه می توانند به مشتریان شما خدمت رسانی کنند. شاید شما هم دوست داشته باشید یک وبسایت باشگاه مشتریان برای خود داشته باشید و طراحی سایت باشگاه مشتریان اختصاصی کسب و کار خود را به کالو بسپارید و از آن لذت ببرید و تجربه متفاوتی را برای مشتریان خود ایجادکنید. 

برای شروع آماده اید؟! 🙂

مشتریانی که از خرید خود راضی و خوشحال هستند و برند شما و خدمات شما را دوست دارند احتمال تبدیل شدن آنها به سفیران برندی که همه جا در مورد شما حرف می زنند و صدای کسب و کار شما هستند بسیار زیاد است. چرا شما سفیران برند خود را نداشته باشید.

گاهی کارهای کوچک باعث اتفاقات بزرگ برای کسب و کار شما می شود و طراحی سایت باشگاه مشتریان و راه اندازی باشگاه مشتریان می تواند یک شروع فوق العاده برای یک اتفاق بزرگ و متفاوت برای برند شما و مشتریان شما باشد.

نمونه موردی طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا کلاب

در طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا سعی شده است این وب سایت بر اساس نیاز فروشگاه های بامیکا طراحی شود و اطلاع رسانی ها و امکاناتی که بامیکا مدنظر داشته است در طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا رعایت شده است و کاملا با سلیقه و برند بامیکا اجرایی شده است.

بخش اهداف در طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا

طراحی سایت باشگاه مشتریان بخش اهداف در طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا بخشی با عنوان اهداف آمده است که کاملا هدف از راه اندازی باشگاه مشتریان به طور کامل توضیح داده شده است که چرا بامیکا باشگاه مشتریان خود را راه اندازی کرده است و  هدف از راه اندازی باشگاه مشتریان توسط بامیکا چه چیزهایی بوده است.

یکی از مهم ترین مسائل در طراحی باشگاه مشتریان در بامیکا ایجاد تجربه ای متفاوت برای مشتریان و بهبود کیفیت خدمات و ارتباط با مشتریان بوده است و در کنار آن تشویق مشتریان بامیکا به استفاده از خدمات الکترونیک بوده است که این موضوع چه در طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا و همچنین طراحی باشگاه مشتریان بامیکا به طور کامل لحاظ شده است و پیاده شده است. با طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا و در کنار آن راه اندازی باشگاه مشتریان برای بامیکا یکی از مهم ترین اتفاقات ایجاد تجربه ای متفاوت برای مشتریان بامیکا بوده است و به گفته مدیران بامیکا این اتفاق بسیار تاثیر مثبتی بر روی کسب و کار بامیکا داشته است و باعث بهبود کیفیت خدمات بامیکا شده است.

مزایای طراحی سایت باشگاه مشتریان

 در بخش مزایا به طور کامل منافع راه اندازی باشگاه مشتریان و طراحی سایت باشگاه مشتریان برای مشتریان بامیکا توضیح داده شده است و اینکه چرا باید از باشگاه مشتریان استفاده کنند و استفاده از باشگاه مشتریان چه سود و منافعی برای مشتریان دارد توضیح داده شده است و در کنار آن در طراحی سایت باشگاه مشتریان و نرم افزار باشگاه مشتریان چه امکاناتی به مشتریان بامیکا داده شده است و چه کارهایی توسط باشگاه مشتریان برای مشتریان بامیکا راحت تر انجام می شود. مثل نظرسنجی، ارسال انتقادات و پیشنهادات، برگزاری مسابقه و قرعه کشی ها، حضور در تورهای مسافرتی، مشاهده خرید های و ریز خریدها و بسیاری امکانات دیگر که توسط سایت باشگاه مشتریان و نرم افزار باشگاه مشتریان پیاده سازی شده است.

بخش امتیازها در طراحی سایت باشگاه مشتریان بامیکا

طراحی سایت باشگاه مشتریان بخش امتیازها در بخش امتیازها توضیحات کاملی در مورد شیوه امتیازدهی در باشگاه مشتریان بامیکا آماده است که مشتریان با مراجعه به این بخش در وب سایت باشگاه مشتریان بامیکا با اطلاع دقیق شیوه امتیازدهی بامیکا آشنا می شوند و متوجه می شوند که بامیکا چگونه آفردهی های خود را در زمان پیاده سازی نرم افزار باشگاه مشتریان انجام می دهد. و چه مزایایی استفاده از باشگاه مشتریان برای مشتریان بامیکا در بر دارد. بخش های دیگری مثل تماس با ما، اخبار و تازه ها، اطلاع رسانی در مورد قرعه کشی ها و بخش های دیگر در سایت باشگاه مشتریان بامیکا به طور کامل آمده است و در کنار آن صفحه ثبت نام و ورود به پرتال اختصاصی بامیکا از بخش های دیگر سایت باشگاه مشتریان بامیکا است.