News

محبوب ترین مقالات و صفحات وب سایت باشگاه مشتریان کالو

برای مطالعه مقاله کلیک کنید

نمونه موردی باشگاه مشتریان استارباکس

استارباکس در صنعت قهوه یک انقلاب به حساب می آید. آنها چیزی را تولید کرده اند که برای ده ها باقی بماند و یک تحول بوجود آورده اند. آنها همه چیز را متفاوت انجام داده اند، بخصوص در زمینه باشگاه مشتریان. برنامه وفاداری استارباکس بعنوان یکی از بهترین برنامه های باشگاه مشتریان در خرده فروشی ها شناخته می شود و در این زمینه همیشه پیشرو بوده است. آنها مشتریان وفاداری را بوجود آورده اند که این موضوع هم در تجربه مشتری بوده است و انقلابی در شیوه های تشویقی بوجود آوردند. اگر در مورد بهترین باشگاه مشتریان می خواهید اطلاعات بدست آورید می توانید به مقاله زیر نیز مراجعه کنید:

برای مشاهده صفحه کلیک کنید

این صفحه برای آشنایی با امکانات کالو طراحی شده است و جزییات زیادی در مورد خصوصیات و امکانات مختلف کالو در این صفحه آورده شده است.

برای مطالعه مقاله کلیک کنید

7 برنامه وفاداری مشتری و مشتری مداری که ارزش افزوده دارند

بخشی از این مقاله را اینجا مطالعه کنید:

اما آیا باشگاه مشتریان شما درست کار می کند؟

بر طبق تحقیقی که در سال 2015 برروی باشگاه های مشتری مداری و وفاداری مشتری انجام شد، مردم آمریکا به طور میانگین هر کدام عضو 29 باشگاه مشتریان هستند. اما آنهایی که فعال هستند ( یعنی آنهایی که در سال یکبار تراکنشی در آنها انجام می شود) تنها در 12 تای آنها. شرکت ها پول و زمانشان را از دست می دهند، و مشتریان از شرکت هایی که وفادار به آن هستند هیچ ارزش افزوده ای دریافت نمی کنند. اما چگونه شرکت خود را از این بخش یک سومی خارج می کنید؟ چگونه ارزش افزوده ای را به مشتریانتان می دهید که باعث شود آنها دوباره به کسب و کار شما بازگردند؟ برای مشاهده صفحه کلیک کنید این صفحه برای آشنایی با امکانات و بخش های مختلف نرم افزار کالو و شما به خوبی می توانید با بخشی از امکانات و صفحات پرتال کالو در این صفحه آشنا شوید.

برای مشاهده صفحه اینجا کلیک کنید

نرم افزار باشگاه مشتریان فروشگاهی

 در این صفحه انواع مقالات در مورد نرم افزار باشگاه مشتریان  در فروشگاه ها آورده شده است و می تواند برای کسب و کارهای فروشگاهی بسیار جذاب باشد.

برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید

10 مورد از بهترین نرم افزارهای باشگاه مشتریان دنیا

 بخش آغازین این مقاله از این قرار است:
نرم افزار باشگاه مشتریان های مختلف هر کدام شیوه های تشویقی اختصاصی خود را استفاده می کنند، و ابزارها و روش های متنوعی را بکار می برند تا بتوانند طول عمر مشتریان خود را افزایش دهند و بتوانند کاری کنند که مشتریانشان جای دیگری را برای خرید انتخاب نکنند. خیلی ها باشگاه مشتریان را با یک شیوه تخفیفی ساده که بانک ها استفاده می کنند اشتباها می گیرند. اما یک نرم افزار باشگاه مشتریان که به شیوه درست طراحی شده است می تواند کاری کند که مشتریان به صورت مرتب و روزانه از شما خرید کنند و کاری کند که میزان خرید مشتریان در طول زمان افزایش یابد و در کنار آن بخاطر آفرهایی که دریافت می کنند از خرید خود رضایت کامل داشته باشند. یک نرم افزار باشگاه مشتریان موفق می تواند سودهی بالایی برای انواع کسب و کارها بوجود آورد

برای مطالعه مقاله اینجا کلیک

کارت مشتری مداری چیست؟

 برای رسیدن به پاسخ این سوال می توانید این مقاله را مطالعه نمایید

برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید

نمونه موردی نرم افزار باشگاه مشتریان در فروشگاه زنجیره ای شهروند

 
در این مقاله بعنوان نمونه موردی توضیحاتی در مورد باشگاه مشتریان شهروند آمده است که این مقاله و توضیحات مختصر آن جز مقاله های محبوب کالو بوده است

برای مطالعه مقاله اینجا کلیک کنید

10 مورد از مهم ترین مزایا و معایب نرم افزار باشگاه مشتریان

 و در انتها ده مورد از مزایا و معایب داشتن باشگاه مشتریان برای شما آورده شده است که می تواند انتخاب باشگاه مشتریان را برای شما راحت تر کند.