• 1399/2/27

راه اندازی باشگاه مشتریان کافه ها-نرم افزار باشگاه مشتریان چه کمکی به کافه ها می کند

راه اندازی باشگاه مشتریان در هر کسب و کاری که با مشتری در ارتباط است امکان پذیر است. و یکی از کسب و کارهایی که بیشترین ارتباط را با مشتری های خود دارند و حتی با آنها دوست هم می شوند کافه ها و کافی شاپ ها می باشد.

و راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان در کافه ها می تواند باعث تاثیر فوق العاده ای در افزایش رضایتمندی مشتریان و خرید روزانه ها و در نهایت وفاداری آنها به برند کافی شاپ شما شود.

چرا راه اندازی باشگاه مشتریان در کافه ها بسیار ساده و در عین حال سودمند است

راه اندازی باشگاه مشتریان کافه

در کافه شما قطعا دوستان تان هم مراجعه می کنند و شاید هر روز برای صرف یک فنجان قهوه به کافه شما بیایند.

شما برای ثابت کردن دوستی خود هر چند خرید یکبار یا شاید در هر خرید به آنها تخفیفی بدهید یا گاها یک فنجان قهوه نیز به آنها هدیه بدهید.

این اتفاق برای من هم افتاده است که دوستان زیادی در کافه ها دارم و شاید این موضوع باعث شده است که هر هفته یا گاها چندین بار در هفته به آنها مراجعه کنم و از بودن در بین دوستانم رضایت حداکثری داشته باشم و هزینه ای که پرداخت می کنم برایم ارزشمندتر باشد و همیشه به دوستان کافه دارم وفادار باشم.

حالا تصور کنید که شما در کافه خود به تمام مشتریان تان همان رفتاری را کنید که با دوستان صمیمی خود انجام می دهید و اجرا این کار نیاز به حتی فکر کردن از طرف شما که چقدر باید به هر مشتری تخفیف دهید یا الان باید چه پیشنهادی به مشتری ام بدهم و چیزهایی از این دست نباشد.

و همه کارها خودکار انجام شود. و به این روش علاوه بر دوستان وفادار به حجم بسیار زیادی از مشتریان وفادار می رسید که بخاطر اعتباری که در حساب باشگاه خود در کافه شما دارند تصمیم می گیرند برای صرفه نهار یا صبحانه یا حتی یک فنجان قهوه اولین جایی که به ذهن شان می رسد شما و کافه دوست داشتنی شما باشد.

مطالعه درباره بهترین باشگاه مشتریان کافه ها در دنیا

تولد و روزهای خاص

راه اندازی باشگاه مشتریان و جشن های تولد

خیلی از مردم تهران و ایران جشن تولد خود را در کافه ها برگذار می کنند. خودم من در گذشته برای گرفتن تولد در اینترنت جستجو می کردم و یک کافه را رزرو می کردم و جشن تولدم را اونجا برگذار می کردم.

تصور کنید روز تولد مشتری تان یک پیغام بصورت خودکار برای او ارسال شود و با دادن یک آفر از او دعوت کنید که جشن تولدش را در کافه شما برگذار کند.) فکر می کنم این اتفاق می تواند بسیار برای او جذاب باشد. و آفری که به مشتری تان می دهید می تواند تشویقی باشد برای انتخاب شما برای برگذاری جشن تولدش. چی بهتر از این.

راه اندازی باشگاه مشتریان و ارزش دادن به روزهای ویژه

راه اندازی باشگاه مشتریان کافه

هر کافه ای ممکن است روزهایی از هفته خلوت باشد یا بخواهد محصول خاصی مثل صبحانه را تبلیغ کند. با راه اندازی باشگاه مشتریان در کافه خود روزهای خالی را پر کنید. اما چگونه؟

خوب این کار می تواند با یک آفر برای آن روز خاص یا برای صبحانه انجام شود و برای تمام مشتریان ارسال شود که اگر فرضا روز دوشنبه تشریف بیاورید می توانید از 30 درصد تخفیف استفاده کنید و این پیغام می تواند تعدادی از مشتریان که شرایط حضور را دارند تشویقی برای مراجعه باشد. و آن زمان خلوتی بعد از یک مدت و تکرار این کار جز عادت تعدادی از مشتریان شما شود.

شروع به کار با کالو

با راه اندازی باشگاه مشتریان در کافه خود اطلاعات ارزشمند بوجود آورید

با راه اندازی باشگاه مشتریان در کافه خود شما اطلاعات بسیاری از مشتریان خود را در اختیار دارید که این اطلاعات می تواند برای شما ارزش ویژه ای دارد.

شما با این اطلاعات می توانید هر کاری انجام دهید و با کسانی که مشتری شما هستند در ارتباط باشید و حفظ مشتری را در کسب و کار خود به حداکثر برسانید.

بعنوان مثال مشتریانی که 6 ماه است به شما مراجعه نکرده اند دوباره با دادن یک آفر مجدد دعوت کنید که به شما مراجعه کنند و تعدادی از آنها می توانند مجدد مشتری شما شوند.

یا زمانی که قصد راه اندازی یک ایونت را دارید کافیست به لیست مشتریان تان یک پیغام بدهید و آنها را دعوت به ایونت خود کنید. یا این پیغام را به یک گروه خاص بفرستید.

فرضا ایونتی برای روز زن یا مرد یا روزهای جشن مختلف یا سالگرد کافه تان. و با این کار انرژی مثبت در کافه ایجاد کنید و زنده بودن کافه را به مشتریان خود نشان دهید.

و اینها بخشی از کارهایی است که در باشگاه مشتریان می توانید انجام بدهید و گستره فعالیت ها در باشگاه مشتریان می تواند بسیار گسترده و وصیع باشد و تنوع خدمات بسیار مختلف و جذاب.