ثبت آسان مشتری و فاکتور

تنظیم بر اساس نیاز شما

افزایش نرخ فروش

بازاریابی ایمیلی

گزارش های حیاتی مدیریتی

09191268139

support@kalocrm.com

ایران - تهران

Top
کیت مدیریت سطوح دسترسی

هرچقدر کسب و کار شما گسترده تر شود و تعداد اعضای بیشتری در تیم شما همکاری کنند بحث سطح دسترسی و مدیریت دسترسی اعضا موضوع حیاتی خواهد بود. این کیت این وظیفه را به خوبی انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر
کیت خروجی اکسل از گزارشات

با استفاده از این کیت می توانید از کلیه گزارشات کالو خروجی اکسل تهیه نمایید.

اطلاعات بیشتر
کیت نرم افزار باشگاه مشتریان

کیت نرم افزار باشگاه مشتریان به شما این امکان را می دهد تا برای مشتریان خود یک فضایی را اجاد کنید که بتوانند از طریق آن فاکتورها، امتیازها، تیکت ها، برترین ها، پروفایل خود و ... را مشاهده کنند.

اطلاعات بیشتر
کیت CRM پایه

کیت CRM پایه به شما امکان می دهد تا مدیریت مشتریان و کاربران خود را راحت تر انجام دهید. امکاناتی چون ثبت کاربر و مشتری، ثبت دستی فاکتور، ثبت و مدیریت کالاها، مشاهده رفتار مشتریان بخش ز امکانات کیت CRM پایه می باشد.

اطلاعات بیشتر
کیت گیمیفیکیشن و بازی سازی

گیمیفیکیشن یا بازی سازی امکان بسیار جذاب و موثریست که می تواند مشتریان شما را تشویق به فعالیت بیشتر، خرید بیشتر و وفاداری بیشتر کند.

اطلاعات بیشتر
کیت ارتباط با میلرلایت

توسط این کیت می توانید کمپین ها و ایمیل های خود را از طریق حساب میلرلایتی که دارید ارسال کنید.

اطلاعات بیشتر
کیت پلاگین وردپرس

با استفاده از این پلاگین به صورت کامل اطلاعات وب سایت وردپرسی شما با کالو همگام سازی می شود. کلیه کاربران، خریدهایشان و صفحاتی که مشاهده می کنند و ... از طریق این پلاگین با کالو همگام سازی یا sync می شوند.

اطلاعات بیشتر
کیت گزارش ها

با کیت گزارش ها، مدیریت کسب و کار برای شما راحت می شود. کالو با گزارش های متنوع به شما این امکان را می دهد تا به راحتی از همه ی بخش های کسب و کار خود اطلاع داشته باشید و با دید روش گام بردارید.

اطلاعات بیشتر
کیت مدیریت وظیفه ها

مدیریت وظیفه های یا Task manager امکانی است برای مدیریت وظیفه ها، تسهیل کارهای تیمی است. کیت وظیفه ی کالو در عین سادگی توانسته بهترین امکانات را برای شما داشته باشد.

اطلاعات بیشتر
کیت اتوپایلوت و خودکار سازی کارها

کیت اتوپایلوت برای خودکار سازی کارها می باشد. مثلا هنگامی که یک مشتری یک صحفه خاص را مشاهده کرد یا محصول خاصی را خرید برایش یک ایمیل مشخص ارسال شود یا در یک کمپین خاص اضافه شود.

اطلاعات بیشتر
کیت تیکت و پشتیبانی

توسط این کیت پشتیبانی از مشتریان برای شما آسان می گردد. مشتریان و کاربران به شما تیکت می فرستند، سوالات، پیشنهادات و مشکلات خود را مطرح می کنند و سپس طی یک فرآیند منظم می توانید به تیکت ها پاسخ دهید.

اطلاعات بیشتر

مراحل کار چیست؟

شما به راحتی و در کمتر از 5 دقیقه می توانید CRM و باشگاه مشتریان را برای وب سایت وردپرسی خود نصب کنید.

ثبت نام

در کمتر از 2 دقیقه ثبت نام شما انجام می شود. اطلاعات مربوط به ورود و تنظیمات برای شما ایمیل می شود.

انجام تنظیمات اولیه

پس از ثبت نام پلاگین وردپرس و سرویس های مربوط به شما داده می شود تا در وب سایت خود قرار دهید. با نصب پلاگین آماده ی استفاده از کالو خواهید شد.

کنترل اطلاعات

حال چک کنید که اطلاعات به درستی با کالو همگام سازی شده است. گزارشهای فروش خود را در کالو مشاهده کنید. به پروفایل مشتریانتان مراجعه کنید و رفتار آنها را مشاهده کنید.

کالو آماده است. شما چطور؟

حال همه چیز آماده است تا بتوانید از همه ی امکانات کالو استفاده کنید. حال ایمیل های راهنمایی برای شما ارسال می شود تا استفاده ی بهتری از کالو داشته باشید.