ثبت آسان مشتری و فاکتور

تنظیم بر اساس نیاز شما

افزایش نرخ فروش

بازاریابی ایمیلی

گزارش های حیاتی مدیریتی

09191268139

support@kalocrm.com

ایران - تهران

Top

قیمت گذاری نرم افزار باشگاه مشتریان کالو

کالو
 • قیمت گذاری کالو

 • 50000تومان

  ماه اول
 • پایان ماه اول

  پرداخت ماهانه یک درصد از فاکتورهایی که در کالو ثبت می شود

 • ثبت نام
توضیحات
 • 1درصد ماهانه

 • قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان کالو بر اساس سایز کسب و کار است و کسب و کار با درآمد پایین تر رقم کمتر و کسب و کار با درآمد بالاتر رقم بیشتر پرداخت می کند.

  پرداخت ماهانه 1 درصد از میزان مبلغی که در کالو ثبت می شود
  فرضا 20 میلیون در ماه مبلغ 200 هزار تومان پرداخت می شود

  برای مشاوره 09191268139

اگر  در مورد کالو و راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان سوالی دارید می تونید با شماره 09191268139 تماس بگیرید

آیا بعد از فعال سازی باشگاه مشتریان تمام امکانات را در اختیار دارم؟

تمام مشتریان با خرید نرم افزار باشگاه مشتریان کالو و راه اندازی آن تمام امکانات کالو را در اختیار خواهند داشت و شیوه پشتیبانی و ارائه خدمات برای تمام مشتریان و کسب و کارها یکسان است.

آیا قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان کالو قابل تغییر است؟

قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان کالو به طور معمول ثابت است و یک درصد از هر تراکنش که در کالو ثبت می شود. و این شیوه ای است که کالو با اکثر کسب و کارها همکاری خواهد کرد.

و برای کسب و کارهای بزرگ مثل فروشگاه ها یا فروشگاه های زنجیره ای یا هر نوع کسب و کاری که سایز بزرگ محسوب می شود هزینه بر اساس توافقی خواهد بود که بین دو طرف انجام می شود.

آیا پشتیبانی را نیز شامل می شود؟

جواب بله است.

رقم پرداختی شما شامل تمام خدمات می شود. از پشتیبانی و به روز رسانی هایی که کالو برای مشتریان خود انجام می دهد. اما شخصی سازی هایی که اختصاصی هستند و فرضا شما آنرا درخواست می کنید هزینه جدا و بر اساس نفر ساعت محاسبه می شود.

اما اضافه کردن فرضا یک یا چند فیلد، ایجاد یک سیاست امتیازدهی اختصاصی و یا گزارش اختصاصی یا ایده هایی که اجرای آن ها هزینه زیادی برای تیم نداشته باشد بدون گرفتن وجه اضافه انجام می شود.

آیا تنها شیوه قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان کالو به صورت درصدی است؟

جواب بله است.

تنها شیوه ای که کالو می تواند با کسب و کار شما همکاری داشته باشد به صورت درصدی است. این شیوه قیمت باعث می شود هر کسب و کار به اندازی سایز کسب و کار خود با کالو همکاری کند

آیا این هزینه را می توان سالانه پرداخت کرد؟

جواب خیر است.

هزینه به صورت ماهانه می باشد و هر ماه باید پرداخت شود.

آیا چاپ کارت وفاداری هم با همین یک درصد انجام می شود؟

جواب خیر است.

هزینه کارت به صورت مجزا و با طرح اختصاصی شما اجرایی می شود.

چرا هزینه اولیه 50 هزار تومان است؟

هدف ما از قرار دادن رقم 50 هزار تومان برای شروع کار کم کردن ریسک کسب و کار برای شروع کار است تا با خیال آسوده تر کار خود را شروع کند.

آیا تعداد شعبه یا تعداد کارمندان یا تعداد مشتریان تفاوت می کند و قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان تغییر می کند؟

جواب خیر است.

تعداد شعبات، تعداد کارمندان و یا تعداد مشتریان ثبت نامی در نرم افزار باشگاه مشتریان کالو تفاوتی نمی کند و محدودیتی وجود ندارد.

مراحل کار چیست؟

شما به راحتی و در کمتر از 5 دقیقه می توانید نرم افزار باشگاه مشتریان خود را با کلیک بر روی دکمه ثبت نام و تکمیل فرم ایجاد کنید. و لینک ورود و اطلاعات ورود برای شما پیامک و ایمیل می شود.

ثبت نام

بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت نام و تکمیل اطلاعات ورود لینک ورود و اطلاعات ثبت نام برای شما پیامک و ایمیل می شود.

انجام تنظیمات اولیه

پس از ثبت نام همکاران ما با شما تماس می گیرند و در مورد تنظیمات اولیه و توضیحات دیگر شما را راهنمایی می کنند و در تمام طول استفاده از سیستم باشگاه مشتریان کالو بعنوان مشاور در کنار تیم شما هستند

نصب نسخه ویندوزی

بعد از انجام تنظیمات اولیه و آشنایی اولیه در همان روزهای اول همکاران ما برای نصب نسخه ویندوزی کالو با شما هماهنگ می کنند و امکانات لازم برای این کار را با شما هماهنگ و اقدام برای راه اندازی این بخش از باشگاه مشتریان کالو خواهند کنند

کالو آماده است. شما چطور؟

بعد از نصب نسخه ویندوزی و انجام تنظیمات کالو آماده به کار است و در این مرحله شما می توانید از کالو استفاده کنید و در تمام طول استفاده تیم کالو بعنوان مشاور در کنار تیم شما هستند تا بتوانید بهترین نتیجه لازم را از نرم افزار باشگاه مشتریان کالو بدست آورید.