شماره تماس : 09191268139 - 02126740232 - شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
چگونه یک باشگاه اینترنتی برای فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم؟

  امروزه فروشنده ها، بشدت و به شکل باور نکردنی باهوش هستند. امروز موضوع این نیست که مشتریان در خیابان ها یا پاساژها به دنبال محصول مورد علاقه خود بگردند. تحولی که تلفن های همراه بوجود آورده اند که سفارش و درخواست محصول هیچگاه به این راحتی نبوده است. با فشار دادن چند دکمه یا تکان دادن انگشتان در خانه یا در راه تنها چیزی است که نیاز به انجام دادن دارد. بعلاوه، در ماه های خاص مثل عید فروش وب سایت ها 57 درصد بیشتر از فروشگاه های فیزیکی است و 23 درصد از این خرید با تلفن های همراه انجام می شود. در کنار این، اگر یک وب سایت کاربری سختی داشته باشد و پر از فرم و پاپ آپ باشد، میزان فروش به شدت کاهش پیدا می کند. امروز شناخت مشتریان بر اساس برند یا فروشگاه اینترنتی است که خرید می کنند و به آن اعتماد دارند، با این حال، آنها می توانند به شدت وفادار باشند، و در مورد شرکت در همه جا صحبت کنند و راجع به شرکت در صفحات اجتماعی خود صحبت کنند. بعد از همه اینها، یک شرکت اینترنتی باید بتواند با تمام رقبایی که دارد دست و پنجه نرم کند و سهم بازار خود را بدست آورد. که این در یک شب بدست نمی آید بلکه یک برنامه دراز مدت را احتیاج دارد، و نیاز به برند سازی و استفاده مفید از صفحات اجتماعی را می طلبد. شما می توانید روش ها و ابزارهایی را برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید. اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه این کار را انجام دهید.

  • یک برند مورد اعتماد ایجاد کنید
زمانی که اولین فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی می کنید، ایجاد یک برند قابل اعتماد و استوار کلید اصلی است. این بدان معنی است که لوگوی شما، شعار شما، و هنری که طراحی استفاده شده است باید کاملا مطابق با وب سایت شما و هر چیزی که در صفحات اجتماعی به اشتراک می گذارید  باشد و پیغام برند شما و تجربه مشتری در یک راسته باشد، و این موضوع در تمام فضاها یکسان است. به رنگی که انتخاب می کنید دقت کنید و گرافیکی که در کنار اینها استفاده می کنید باید با آن همسان باشد. نشانه های مختلفی وجود دارد که می توانید استفاده کنید تا روانشناسی مناسب را ایجاد کند و کمپین های تبلیغاتی دیجیتال شما را جهت دهی کند. یک تحقیق که اخیرا انجام شده است نشان می دهد، بعنوان مثال، 9 از 10 تصمیمی که مشتریان می گیرند از قضاوت درباره محصول یا برند بوجود می آید که با رنگ محصول همگام است. میزان صحبت هایی که در فضای مجازی در مورد برند شما می شود نشان می دهد که چقدر وب سایت شما موفق بوده است یا نبوده است. شما باید بتوانید به روش ساده و آسان در مورد مشتریان خود اطلاعات کسب کنید. با آنها به صورت اختصاصی صحبت کنید، و آنها آماده هستند که به شما پاسخ دهند.
  • صفحات اجتماعی خود را فعال نگهدارید
  صفحات اجتماعی این امکان را دارند که کسب و کار شما را به کهکشان ها بفرستند. و می تواند دقدقه های مشتریان در فضای مجازی را بطور هوشمندانه ای پاسخگو باشد. در فضای صفحات اجتماعی این امکان وجود دارد که فرضا یک پست شما در توییتر 10 بار در روز به اشتراک گذاشته شود. بهترین پاداشی که از صفحات اجتماعی دریافت می کنید این است که تبلیغ کسب و کار شما و حرفی که می خواهید بزنید در چندین و چند صفحه مختلف به اشتراک گذاشته می شود و بطور مرتب دیده می شود. و این بهترین پاداشی است که از این صفحات بدست می آورید که شنونده ها و بیننده های جدیدی بدست می آورید. صفحات اجتماعی بهترین راه ارتباط دهان به دهان با مشتریان از طریق لایک و اشتراک گذاری است و می تواند تصویر برند شما را بهبود ببخشد. اگر بدنبال نیکنامی در فضای وب هستید، پس،  این فضا غیرقابل اجتناب است. هیچ وقت مطالب منفی و بازخوردهای منفی را از این فضا پاک نکنید، به جای این کار راه حلی برای آن پیدا کنید. نیاز به گفتن نیست که شما نباید با مشتریان ناراضی وارد مجادله شوید و با آنها بحث کنید، هر چقدر که از این موضوع ناراضی باشید. در نظر داشته باشید که ممکن است این نارضایتی در همه جا وجود داشته باشد: از راه درست به آنها اجازه ندهید که تمام تلاش های شما را از بین ببرند.
  • ایجاد باشگاه مشتریان با پیشنهادات ویژه
رقابت، پیشنهادات ویژه و آفرهای لحظه ای در فضای یک سیستم باشگاه مشتریان همه یکی از بهترین راه ها برای تشویق مشتریان وفادار یکی از بهترین راه ها برای توسعه تعداد مشتریان شما هستند. اینها ابزارهایی هستند که ریسک کسب و کار شما را کاهش می دهند و باعث رشد هرچه سریعتر بیزنس شما می شوند و باعث ایجاد برتری رقابتی می شوند. ایجاد یک روش تشویقی جدید، در زمان های مختلف یا در فصل های مختلف یا تعطیلات همه روش های خوبی هستند برای رقابت، که می تواند باعث شود که مشتریان شما را دوست داشته باشند و درباره شما در فضاهای مختلف بنویسند.
  • ایجاد یک چت آنلاین
کسب و کارهای بزرگ معمولا امکان چت آنلاین را در وب سایت خود دارند و مشتریان می توانند پاسخ دقدقه های خود را در سریعترین زمان ممکن بدست آورند. اکثر این کسب و کارها یک نفر را برای پاسخگویی در طول روز دارند و امکان پیغام مستقیم را در ادامه روز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این کار یک راه ساده است برای برطرف کردن دقدقه های مشتریان و باعث ایجاد مشتریان جدید می شود که باعث می شود مشتریان فکر کنند شما یک شرکت قابل اعتماد هستید و تیم قوی را در اختیار دارید.
  • مطمئن شوید که ایمیل های پشتیبانی از مشتریان آماده است
در کنار اینکه بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از فیسبوک، تلگرام یا ابزارهای مشابه برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند، اما باید در نظر داشت که هنوز ایمیل ارزش خود را برای ارتباط با مشتری در بر دارد. ایمیل بهترین راه ارتباطی برای 44 درصد از مشتریان آنلاین است. این بدان معنی است که ایمیل های شما باید به خوبی طراحی شوند و دقدقه ها باید به خوبی پاسخ داده شود. در کنار این، ایمیل هنوز بهترین راه ارتباطی با مشتریان است و کمپین های ایمیلی شخصی سازی شده باید یک ابزار ارتباط آنلاین شما باشد.
  • یک سرویس ارسال با کیفیت
  اگر شما محصولی را به کسب و کارها ارسال می کنید، مطمئن شوید که اگر قصد برگشت محصولی را دارند، بتواند به راحتی و بطور رایگان این کار را انجام دهند. اگر مشتریان ارزش این را درک کنند و بدانند که هر زمان که تصمیم شان را عوض کردند می توانند محصول را برگردانند، آنها با میل بیشتری با شما کار می کنند.
  • ایجاد مطالب جالب برای خلق فروش
اشتراک مطالب جالب نقش مهمی در دنیای تجارت الکترونیک امروز بازی می کند. اشتراک مطالب جالب در ایمیل ها که نهایتا بتواند مشتریان را به کسب و کار شما بکشاند و فروش ایجاد کند نقش مهمی در موضوعات بازاریابی کسب و کارها بازی می کند. نوشتن مقاله مناسب با عکس های فوق العاده، که مقاله های عالی می تواند در موتور جستجو تاثیر بسیار زیادی بگذارد و با اشتراک این مقالات در صفحات اجتماعی می تواند تاثیر را چند برابر کرد. اگر فکر می کنید خود شما نمی توانید این کار را انجام دهید، شرکت ها و افرادیی وجود دارند که می توانند این کار را برای شما انجام دهند و مطالب هیجان انگیز برای شما ایجاد کنند.