ثبت آسان مشتری و فاکتور

تنظیم بر اساس نیاز شما

افزایش نرخ فروش

بازاریابی ایمیلی

گزارش های حیاتی مدیریتی

09191268139

support@kalocrm.com

ایران - تهران

Top

افزایش خرید مشتریان با بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان ایران

نیازهای مشتریان به سرعت در حال تغییر است و رقابت از کیفیت محصول و خدمات به شناخت دقیق رفتار مشتریان و شخصی سازی خدمات تغییر یافته است.

با استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان کالو دیگر مدیریت مشتریان کار سختی نیست و به راحتی با ایجاد سیاست های امتیازدهی مشتریان خود را تشویق به خرید بیشتر می کنید.

با کالو تجربه 6 ساله ی ما در راه اندازی باشگاه مشتریان را خواهید داشت.

سوالی دارید؟ با مشاور ما تماس بگیرید 09191268139

هزینه اولیه راه اندازی باشگاه مشتریان 50 هزار تومان

پرداخت ماهانه 1 درصد از میزان مبلغی که در کالو ثبت می شود

فرضا 20 میلیون در ماه مبلغ 200 هزار تومان پرداخت می شود

باشگاه مشتریان خود را ایجاد کنید
سوالی دارید؟ با مشاور ما تماس بگیرید 09191268139

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو به شما کمک می کند با حفظ مشتری،فروش بیشتری در زمان کمتری داشته باشید.

یک نرم افزار باشگاه مشتریان خوب به شما شناخت از رفتار مشتریانتان می دهد. یک برنامه وفاداری مشتری هوشمند به شما اطلاعاتی را که به آن نیاز دارید می دهد. یک نرم افزار باشگاه مشتریان ایده آل به شما راه حلی برای ساده سازی فرایندهای مدیریت مشتریان می دهد. نر م افزار باشگاه مشتریان کالو شامل خوب، هوشمند و ایده آل در یک بسته یکپارچه می باشد.

خداحافظی کنید با روزهای رکود و کم فروش

با ارسال آفرهای ویژه و لحظه ای به مشتریان خود تنها با چند کلیک، ترافیک کسب و کار خود را 70% افزایش دهید.

خودکارسازی شیوه های ارتباطی با مشتریان

پاداش و جایزه مناسب به مشتری مناسب در زمان مناسب ارسال کنید و به سرعت افزایش درآمد خود را مشاهده کنید

ایجاد سیاست های امتیازی و وفاداری اختصاصی بر اساس کسب و کار شما

با انواع امکاناتی که نرم افزار باشگاه مشتریان کالو در اختیار شما قرار می دهد به هر رفتار مشتری می توانید امتیازدهید. از خرید مشتری گرفته تا مشاهده سایت، شرکت در نظرسنجی و …. .

 

ما نتایج ثابت شده به شما می دهیم

نتایج نرم افزار باشگاه مشتریان کالو

چگونه نرم افزار باشگاه مشتریان کالو برای مشتریان شما کار می کند

پاداش می گیرند

مشتریان با استفاده از امتیازها و اعتبارهای کسب کرده جایزه یا تخفیف یا پاداش می گیرند. در قرعه کشی شرکت داده می شوند. از آفرهای ویژه بهره مند می شوند و …

مشتریان عضو نرم افزار باشگاه مشتریان کالو می شوند و خرید می کنند

مشتریان به روش های مختلف می توانند عضو نرم افزار باشگاه مشتریان کالو شوند و با خرید خود امتیاز و اعتبار می گیرند. ریز خرید مشتریان را نیز نرم افزار کالو رصد می کند.

کالو به سیستم صندوق یا فروش شما متصل می شود

اگر نرم افزار حسابداری یا صندوق فروش دارید نرم افزار باشگاه مشتریان کالو به آن متصل می شود و ریز خرید مشتریان را رصد می کند. و به شما گزارشات مختلف ارائه می کند و اگر سیستم فروش در اختیار ندارید کالو برای شما یک سیستم فروش نیز هست!

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو و کسب و کارها

نرم افزار باشگاه مشتریان سالن آرایش و آرایشگاه
نرم افزار باشگاه مشتریان آرایشگاه

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان کالو در آرایشگاه ها به مانند کافه ها به دلیل صمیمی شدن و رابطه مشتریان با آرایشگران می تواند تاثیر بسیار خوبی در این مدل کسب وکار داشته باشد و رضایتمندی را با راه اندازی باشگاه مشتریان و اجرای برنامه های وفاداری میزان رضایتمندی مشتریان به حداکثر رساند. نرم افزار باشگاه مشتریان کالو به خوبی با نیاز این مدل کسب و کار آشنایی دارد و می تواند با ایده های مختلف مثل معرفی دوستان شان و شیوه های مختلف تشویقی و آفردهی های هدفمند تاثیر بسیار مناسبی بر روی مشتریان آرایشگاه ها داشته باشد.

اطلاعات بیشتر
نرم افزار باشگاه مشتریان کافه
نرم افزار باشگاه مشتریان کافی شاپ

کافی شاپ ها به دلیل نوع کسب و کارشان و نوع ارتباط در این نوع کسب و کار با مشتریان شان یکی از بهترین مدل کسب و کارها برای راه اندازی باشگاه مشتریان هستند و در طول مدت شروع به کار با مشتریان کالو یکی از کسب و کارهایی که کالو برای آنها جذاب بوده است کافه ها و کافی شاپ ها بوده است و به همین دلیل در این مدت سیستم باشگاه مشتریان کالو به خوبی با نیاز این مدل کسب و کار تطبیق پیدا کرده و ایده ها و روش های جذابی برای این مدل کسب و کار در چنته خود دارد.

اطلاعات بیشتر
نرم افزار باشگاه مشتریان فروشگاهی
نرم افزار باشگاه مشتریان فروشگاهی

راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان کالو در فروشگاه ها در سایزهای مختلف به خوبی امکان پذیر است و سیستم کالو این خصوصیت را دارد با فروشگاه های مختلف با سایزهای مختلف به خوبی تطبیق پیدا کند و بر اساس نیاز این نوع کسب و کار به خوبی هماهنگ شود. تیم کالو تجربه بسیار خوبی در راه اندازی باشگاه مشتریان در کسب و کارهای فروشگاهی به خصوص فروشگاه های با سایز بزرگ دارد و نیازها و دقدقه های این نوع کسب وکارها به خوبی می شناسد و می تواند بر اساس نیاز این نوع کسب و کار خود را تطبیق دهد

اطلاعات بیشتر
نرم افزار باشگاه مشتریان رستوران
نرم افزار باشگاه مشتریان رستورانی

نرم افزار باشگاه مشتریان کالو به خوبی می تواند در رستوران ها راه اندازی شود وتیم کالو کاملا با نیاز رستوران دارها در زمان راه اندازی باشگاه مشتریان آشنایی دارند و سیستم باشگاه مشتریان کالو به خوبی می تواند با نیاز رستوران داران همگام شود و تیم کالو تخصص کامل در دادن مشاوره در زمینه باشگاه مشتریان به رستوران ها را دارا می باشند.

اطلاعات بیشتر
باشگاه مشتریان جواهرفروشی
نرم افزار باشگاه مشتریان جواهرفروش ها

راه اندازی باشگاه مشتریان در جواهرفروشی ها نیز می تواند تاثیر موثر و مفیدی داشته باشد. جواهر فروشی ها با داشتن مشتریانی که به طور مرتب و در بازه زمانی های مختلف به آنها مراجعه می کنند می توانند با راه اندازی باشگاه مشتریان آنها را ترغیب کنند که خریدهای خود را از همان جواهرفروشی انجام دهند که از آن آفر دریافت می کنند و همین آفرها و پول ذخیره شده در کارتشان از خریدهای قبلی می تواند مشوق خوبی برای خرید مجدد از آنها باشد و فرق این نوع آفر با دادن تخفیف به مشتریان این است که این مدل تخفیف هدفمند است و براساس میزان خرید هر مشتری است. و می تواند جایگزین خوبی برای تخفیف های بدون برنامه و مضر باشد.

اطلاعات بیشتر
نرم افزار باشگاه مشتریان وب سایت ها

وب سایت های وردپرس به راحتی نصب پلاگین وردپرس کالو می توانند تمام وب سایت خود را مجهز به باشگاه مشتریان نمایند و به خوبی یک کسب و کار فیزیکی و حتی بهتر به همراه دیتای رفتار مخاطبان وب سایت خود تاثیر بسیار خوبی بر روی رضایتمندی مشتریان داشته باشند و در مدتی که این ایده کالو راه اندازی شده و وب سایت هایی که از این سیستم باشگاه مشتریان در وب سایت خود استفاده کرده اند توانسته اند نتیجه فوق العاده ای از راه اندازی باشگاه مشتریان در وب سایت خود بدست آورند.

اطلاعات بیشتر
نرم افزار باشگاه مشتریان هتل ها

یکی از چالشی ترین کسب و کارها برای راه اندازی درست باشگاه مشتریان هتل ها می باشند و با وجود چالش های مختلف در راه اندازی باشگاه مشتریان در هتل ها سیستم کالو به خوبی می تواند نیاز این مدل کسب و کار برای وفادارسازی را برطرف کنند و ایده های با کیفیت بر اساس نوع هر کسب و کار و گروه هدف هتل ها و نیاز مشتریان شان ایجاد کند

اطلاعات بیشتر

مراحل کار چیست؟

شما به راحتی و در کمتر از 5 دقیقه می توانید نرم افزار باشگاه مشتریان خود را با کلیک بر روی دکمه ثبت نام و تکمیل فرم ایجاد کنید. و لینک ورود و اطلاعات ورود برای شما پیامک و ایمیل می شود.

ثبت نام

بعد از کلیک بر روی دکمه ثبت نام و تکمیل اطلاعات ورود لینک ورود و اطلاعات ثبت نام برای شما پیامک و ایمیل می شود.

انجام تنظیمات اولیه

پس از ثبت نام همکاران ما با شما تماس می گیرند و در مورد تنظیمات اولیه و توضیحات دیگر شما را راهنمایی می کنند و در تمام طول استفاده از سیستم باشگاه مشتریان کالو بعنوان مشاور در کنار تیم شما هستند

نصب نسخه ویندوزی

بعد از انجام تنظیمات اولیه و آشنایی اولیه در همان روزهای اول همکاران ما برای نصب نسخه ویندوزی کالو با شما هماهنگ می کنند و امکانات لازم برای این کار را با شما هماهنگ و اقدام برای راه اندازی این بخش از باشگاه مشتریان کالو خواهند کنند

کالو آماده است. شما چطور؟

بعد از نصب نسخه ویندوزی و انجام تنظیمات کالو آماده به کار است و در این مرحله شما می توانید از کالو استفاده کنید و در تمام طول استفاده تیم کالو بعنوان مشاور در کنار تیم شما هستند تا بتوانید بهترین نتیجه لازم را از نرم افزار باشگاه مشتریان کالو بدست آورید.

همین امروز باشگاه مشتریان خود را راه بیاندازید

شروع کنید

دریافت نکات حرفه ای در مورد نرم افزار باشگاه مشتریان

راه اندازی باشگاه مشتریان

راه اندازی سیستم نرم افزاری باشگاه مشتریان در کسب و کارهای کوچک بهترین راه برای نشان دادن به مشتریان است که آنها ارزشمند هستند. سیستم های وفاداری مشتری، مشتریان را تشویق می کنند که به کسب و کار شما بازگردند و کمک می کنند که اطلاعات ارزشمندی جمع آوری کنید و مشتریان خود را به طور دقیق بشناسید.

بهترین نرم افزار باشگاه مشتریان کالو

در این مقاله می توانید محبوب ترین مقالات کالو از نگاه مخاطبان را مشاهده کنید. این مقالات شامل مقالاتی می شود که بیشتر کلیک را از طرف مخاطبان کالو داشته اند و در گوگل نیز جز محبوب ترین مقالات جستجو شده بوده اند.

امیدوارم از این لیست و اطلاعات این مقالات لذت ببرید

موفق باشید

مشاهده همه ی مقالات باشگاه مشتریان
قیمت نرم افزار باشگاه مشتریان

در این مقاله می خواهیم در مورد یکی از موضوعاتی که از بازاریابان کالو پرسیده می شود و خیلی از مشتریان این موضوع برای آنها مبهم است صحبت کنیم.

این سوال که برای اکثر مشتریان پیش می آید قیمت های مختلف باشگاه مشتریان در ایران است و هم از ما در مورد این تفاوت ها و بالا پایین بودن قمیت ها سوال می کنند. می خواهیم در این مقاله این موضوع را به طور کامل بررسی کنیم تا بتوانیم سوالات موجود در ذهن شما را از این طریق تا حدود زیادی پاسخگو باشیم.