شماره تماس : 09191268139 - 02126740232 - شنبه تا چهارشنبه 9 الی 17
راه اندازی باشگاه اینترنتی برای ملاقات با دنیای جدید کسب و کارهای اینترنتی

مزایایی که راه اندازی نرم افزار های باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای اینترنتی دارد باعث شده است این مدل کسب و کارها برای تغییر در شیوه برطرف کردن نیازها و علایق مشتریان خود به سمت راه اندازی نرم افزارهای باشگاه مشتریان بروند.

مشتریان امروزه به دنبال چیزی غیر از کارت تخفیف و یا کارت عضویت تنها هستند و نرم افزارهای باشگاه مشتریان در دنیا و امروزه در ایران به سمت شیوه های نوین پاداش دهی می روند که می تواند نیازهای هر دو سمت را به طور کامل برطرف کند.

  در کسب و کارهای آنلاین امروزی ارائه کنندگان خدمات در این فضا نیاز به برطرف شدن شیوه ای از نیازها هستند که می توان به آن شیوه های نوین پاداش دهی نامید. این شیوه ها باید بتواند بر حسب کسب و کارهای مختلف همگام باشد و نیازهای مختلف را پوشش دهد. با این حال، تغییر از شیوه های قدیمی راه اندازی نرم افزارهای باشگاه مشتریان به سمت شیوه های نوین آن- که بتواند به گروه بزرگی از مشتریان پیشنهاداتی ویژه و جذاب بدهد مثل کاری که آمازون در دنیا انجام می دهد، ارزش واقعی پیدا می کند و این موضوع فراتر از یک آژانس هواپیمایی یا چیزی شبیه به این است که به صورت سنتی عمل می کنند و ارائه این کیفیت در ظاهر کار مشکلی است ولی با راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریانی که این کیفیت را به خوبی ارائه می دهد و  اجرای آن می تواند بسیار ساده هم باشد. مشکل زمانی است که شما نیاز به بروز رسانی شیوه های تشویقی خود دارید و این امکان توسط شرکت ارائه کننده خدمات امکان پذیر نیست و نمی تواند آفرها و نیازی که شما برای باشگاه مشتریان خود متصور هستید را اجرایی نماید. شما نیاز دارید که به روش های مختلف و در سطح بندی های مختلف به مشتریان خود آفرهایی را بدهید و این امکان توسط شرکت مورد نظر امکان پذیر نیست. و ممکن است این ایده راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان با این کیفیت چیزی دور از ذهن به نظر برسد. و شاید نیاز به زمان بسیار زیاد باشد و یا تلاش خیلی بالا تا بتوانید این روش ها را در کسب و کار خود اجرایی کنید، و این موضوع و کیفیت پایین در ارائه سرویس ها ممکن است شما را ناامید و یا دل زده کند و در نهایت تصمیم به فراموش کردن دنیای متفاوتی که برای خود متصور می شدید شود.

و اما راه حل کالو

با توجه به نیاز وب سایت ها برای تشویق مشتریان شان و دادن آفرهایی که برای آنها جذاب باشد، ما نرم افزار باشگاه مشتریان و نرم افزار وفاداری مشتریان را طراحی کرده ایم که کاملا مناسب کسب و کارهای اینترنتی و بخصوص وب سایت های وردپرسی است که این نوع کسب و کارها به راحتی می توانند با راه اندازی این سیستم و اتصال نرم افزار کالو به وب سایت شان به راحتی می توانند باشگاه مشتریان کامل و جامعی را داشته باشند که با شیوه های کسب و کارشان همگام است و همانطور که یک کسب و کار فروشگاهی می تواند باشگاه مشتریان داشته باشد شما هم که یک وب سایت اینترنتی هستید می توانید به راحتی از این سیستم استفاده کنید. در باشگاه مشتریان و سیستم مدیریت کسب و کار کالو شما به راحتی می توانید با اتصال کالو تمام اطلاعی که در وب سایت خود دارید به صورت خودکار به کالو منتقل کنید، و از سیستم مدیریت مشتریان آن و گزارشات جامع و کامل آن استفاده کنید و توسط شیوه های تشویقی کالو بر اساس تمام رفتارهای مشتریان به آنها پیشنهادات ویژه ای بدهید و به راحتی با روش های مختلف ارتباطی کالو مثل پیامک، ایمیل، بات تگلرام، پرتال مشتریان و بسیاری امکانات دیگر با مشتریان در ارتباط باشید. شما همچنین می توانید توسط کالو روزهای خاصی یا ساعات خاصی را آفر ویژه ای تعریف کنید و مشتریان بیشتری را به وب سایت خود دعوت کنید. و یا حتی به راحتی کمپین های مختلفی را اجرایی کنید. و اینها بخشی از امکانات مختلف و متنوع کالو برای یک وب سایت است. و به همین جا ختم نمی شود. مثلا پرتال مدیریتی کالو که براحتی با تبلت و تلفن همراه امکان مشاهده را فراهم می کند در هر زمان وضعیت فروش و ثبت نامی های وب سایت خود را مشاهده کنید و مدیریت کسب و کار اینترنتی برای شما به یک لذت تبدیل می شود. با ثبت نام در وب سایت کالو همکاران ما با شما تماس می گیرند و به طور کامل شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید بهترین استفاده را از سیستم کالو داشته باشید. برای مشاوره هم می توانید با شماره بنده تماس بگیرید